Wie zijn u graag van dienst

Eddy van Doorn

financieel adviseur/directeur
sinds 1994 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V.
eddy@zandschulp.nl

Marijke van Doorn-van de Zandschulp

assurantie adviseur/directeur
sinds 1991 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V.
marijke@zandschulp.nl

Geurt van de Zandschulp

financieel adviseur
sinds 1967 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V. 
geurt@zandschulp.nl

Marijke Diergaarde-van Geerenstein

assurantie adviseur
sinds 2003 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V. 
marijkeg@zandschulp.nl

Jack Bisschop

assurantie adviseur
sinds 2005 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V. 
jack@zandschulp.nl

Anneke Dunkerbeck-Joosten

assurantie adviseur
sinds 2000 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V. 
anneke@zandschulp.nl

Ben Slijkhuis

financieel adviseur
sinds 2007 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V. 
ben@zandschulp.nl

Wim Buitenhuis

hypotheekadviseur/financieel planner
sinds 2013 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V. 
wim@zandschulp.nl

Anja Roseboom

hypotheekadviseur/financieel planner
sinds 2016 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiën B.V. 
anja@zandschulp.nl

Luuk van Ravenhorst

financieel adviseur
sinds 2018 werkzaam bij Van de Zandschulp assurantiŽn B.V.
luuk@zandschulp.nl
Onze website plaatst geen tracking cookies. Geïntegreerde (social) media als AddThis, YouTube of Facebook kunnen bij gebruik ervan dat wel doen.
Meer informatie

Wat zijn cookies?

Een cookie is een klein tekstbestand dat door een website op uw apparaat (computer, tablet of mobiele telefoon) wordt geplaatst.

Hoe wij cookies gebruiken

Wij plaatsen uitsluitend functionele cookies voor een optimale werking van de website. Bij uw volgende bezoek worden de cookies gebruikt om u te herkennen en dat maakt een volgend bezoek aan de site gemakkelijker.

Cookies van derden

Bij de cookies die via onze website worden geplaatst, kunnen cookies van andere partijen zitten. Deze cookies meten bijvoorbeeld het gebruik van onze website. Deze zogenaamde statistische cookies geven ons inzichten waarmee wij onze website vervolgens verder kunnen optimaliseren om zo de gebruikerservaring van bezoekers te verbeteren. Deze inzichten gebruiken wij uitsluitend ten behoeve van onszelf en er worden geen gegevens gedeeld met derden zoals bijvoorbeeld Google.

Verder treft u buttons aan van bijvoorbeeld Addthis, Facebook, Twitter of LinkedIn. Met deze buttons kunt u informatie van onze website delen. Ook is het mogelijk dat er video’s van YouTube op onze website staan of applicaties van andere partijen. Hiervoor worden cookies geplaatst vanuit deze (social) media. Wij hebben daar geen invloed op. Wilt u hier meer over weten? Lees dan de privacyverklaringen van deze (social media)kanalen. Daarin staat wat zij met de (persoons)gegevens doen die zij via dit soort cookies verwerken.

Uitschakelen cookies

U kunt het gebruik van cookies uitschakelen. Let erop dat u de instellingen apart voor elke browser en apparaat dat u gebruikt moet aanpassen. Hoe u uw instellingen kunt aanpassen, verschilt per browser. Raadpleeg hiervoor de handleiding van uw browser.

Wees u ervan bewust dat als u geen cookies wilt, wij niet meer kunnen garanderen dat onze website helemaal goed werkt. Het kan zijn dat enkele functies van de site verloren gaan.

Slotopmerkingen

Wij zullen deze verklaring af en toe aan moeten passen, omdat bijvoorbeeld onze website of de regels rondom cookies wijzigen.

Top